ASACHSACH28W152
  • В избранное
  • В сравнение
ASACHSACH28W152
ASACHSACH28W152 перемычка, Socket to Socket, 152.40мм, 28 AWG, 2.0А, 50В
ASACHSACH28W152
ASACHSACH28W152
  • Производитель:
    JST Sales America Inc.
  • Артикул:
    ASACHSACH28W152
  • Описание:
    JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 6"Все характеристики
  • 5026 шт
Выбрано: Показать
Характеристики ASACHSACH28W152
  • Package
    Bulk
  • Контактный конец
    Socket to Socket
  • Длина
    6.00" (152.40mm)
  • Сечение проводника
    28 AWG
  • Покрытие контактов
    Gold
  • Цвет
    White
  • Количество рядов
  • Число проводников
  • Base Product Number
    ASACHSACH
Техническая документация
 ASACHSACH28W152.pdf
pdf. 0 kb
Описание ASACHSACH28W152
ASACHSACH28W152 JST Sales America Inc. JUMPER SACH-003G-P0.2 X2 6"