NETM1000-12-0-SP
  • В избранное
  • В сравнение
NETM1000-12-0-SP
NETM1000-12-0-SP
NETM1000-12-0-SP
  • Производитель:
    TE Connectivity Raychem Cable Protection
  • Артикул:
    NETM1000-12-0-SP
  • Описание:
    TUBING 0.472" ID POLY BLK 1=250MВсе характеристики
  • 204 шт
Выбрано: Показать
  • Package
    Bulk
  • Тип
    Solid Tubing
  • Тип
    Smooth
  • Внутренний диаметр
    0.472" (12.00mm)
  • Внешний диаметр
    0.512" (13.00mm)
  • Материал
    Polyolefin (PO)
  • Цвет
    Black
  • Длина
    3.28' (1.00m)
  • Wall Thickness
    0.020" (0.51mm)
  • Рабочая температура
    -55°C ~ 135°C
  • Heat Protection
    Flame Retardant, Heat Resistant
  • Abrasion Protection
    Abrasion Resistant
  • Liquid Protection
    Fluid Resistant, Fuel Resistant, Oil Resistant
  • Base Product Number
    NETM1000
Описание NETM1000-12-0-SP
NETM1000-12-0-SP TE Connectivity Raychem Cable Protection TUBING 0.472" ID POLY BLK 1=250M