SGE-1510-2-1000L 01500C
  • В избранное
  • В сравнение
SGE-1510-2-1000L 01500C
SGE-1510-2-1000L 01500C
SGE-1510-2-1000L 01500C
  • Артикул:
    SGE-1510-2-1000L 01500C
  • Описание:
    SGE1510-2-1000L-1500CВсе характеристики
  • Под заказ
Выбрано: Показать
  • Package
    Bulk
  • Длина
    3.281' (1.00m)
  • Profile (W x H)
    0.59" x 0.39" (15.0mm x 10.0mm)
  • Материал
    Thermoplastic Elastomer (TPE)
  • Диапазон усилий
    19.78lbs (8.97kg)
  • Actuation Angle
    ±20°
  • Inactive End Region
    0.98" (25.0mm)
  • Длина кабеля
    4.921' (1.50m)
  • Рабочая температура
    -10°C ~ 55°C